דלג לתוכןדלג לפוטר

למידה מתוקשבת

למידה מתוקשבת היא צורת הדרכה הנשענת על אמצעים טכנולוגיים, בעיקר מחשב או טלפון נייד. צורת לימוד כזו מאפשרת יצירת מגוון ממשקים עבור המשתמש המותאמים לצרכים שלו ולמשאבים שברשותו. לרוב למידה מתוקשבת הולכת יחד עם למידה עצמית. בלמידה מתוקשבת המחשב משמש כעזר תמך המחבר בין התוכן ללומד.

ישנם מספר עזרים מרכזיים בהם ניתן להשתמש בלמידה מתוקשבת כגון:

לומדות מתוקשבות

עזר אינטרקטיבי אשר מנגיש את המידע בצורה נוחה ומפעיל את הלומד וכך שומר עליו עירני ומחובר לחומר הנלמד.

משחקי למידה

ניתן לייצר משחקים אשר משלבים את התוכן הנלמד בתוך עלילה או דרך משימות שדורשות מהלומד להפגין ידע (קודם/נלמד) וכך להפוך את התוכן הנלמד ל"שימושי" תוך כדי הלימוד עצמו.

סרטונים

ניתן להציג תכון דרך סרטונים אשר ממחישים את המידע עבור הלומד. בצורה כזו ניתן להעביר כמויות גדולות יחסית של מידע בזמן די קצר.

אז למה בכלל צריך למידה מתוקשבת?

לימוד באמצעות מחשב או טלפון נייד מאפשר להנגיש את הלמידה אל הלומד דרך ממשק מוכר בפלטפורמה שבה הלומד "מרגיש בבית" והחוויה שלו יותר חיובית ונינוחה. בעולם שסובב סביב מחשבים וטכנולוגיה, שילוב למידה ממוחשבת והדרכה באמצעים מודרניים עוזר לקשור את התוכן ישירות למצב האמת שאיתו יצטרך להתמודד הלומד בסוף הלמידה שלו.

ישנם יתרונות נוספים רבים לדוגמה:

צמצום משאבים – היכולת להפיץ את עזרי ההדרכה דרך מחשבים מאפשר להעביר את התוכן אל הלומד ללא תלות במיקום בו הוא נמצא או בזמן מסוים. ניתן לשלב את הלמידה במסגרת יום עבודה וכך לצמצם את הזמן הנגרע עבור ההדרכה.

יכולת ניטור ובקרה – ע"י שימוש באמצעים מתוקשבים, ניתן לבצע בקרה איכותית יותר על תהליכי הלמידה של קהל היעד. ניתן לעקוב אחר קצב ההתקדמות של כל אחד מהלומדים, התוצאות שהתקבלו ואף מיקוד אל הפערים הקיימים אצל לומד ספציפי או אצל אוכלוסייה שלמה. דרך עזרים מתוקשבים תהליך הדיווח והבקרה נעשה פשוט יותר ומאפשר ריכוז נתונים נוח וזמין במגוון תצורות.

שיפור אפקטיביות הלמידה – כיוון שכל לומד נדרש לבצע את הלמידה בעצמו אין לו את האפשרות להיעזר באחרים או "להיבלע" בקהל ולתת לאחרים לענות (כמו בלמידה בכיתה). נוסף על כך, האינטרקטיביות שמאפשרת למידה מתוקשבת דורשת מהלומד ליישם את הידע תוך כדי ההדרכה ובכך עוזרת לשפר את הטמעת הידע.

זמינות המידע – עזר מתוקשב, אשר מוטמע בארגון, יכול להישאר זמין בכל עת. בצורה הזו הלומד אינו תלוי רק במועד הדרכה ספיציפי אלא באפשרותו לגשת אל העזר ולבצע את ההדרכה מחדש ללא תלות במשאבים חיצוניים.

אנחנו ב HB Learning עובדים קשה כדי שההדרכה שלכם תהיה קלה. עם שנים של ניסיון מול ארגונים ותעשיות גדולות, באמצעות צוות מפתחים מוכשר אשר מתמחה בפיתוח עזרי הדרכה מתוקשבים אנו יוצרים מענה מתאים עבור כל ארגון בהתאם לצרכים שלו, קהל היעד שלו והמשאבים העומדים לרשותו.

עולם הלמידה המתוקשבת הוא עולם רחב המאפשר מגוון פתרונות גמישים אשר ניתן למקד לפי הצורך, החל מחווית המשתמש ועד לעיצוב ומיתוג הארגון. באמצעות לומדות הדרכה, קפסולות למידה, סרטוני הדרכה ועוד מגוון עזרים אנו מייצרים הדרכה אפקטיבית, נגישה וזמינה וחוסכים ללקוחותינו זמן יקר ומשאבים המושקעים כיום בצורות הדרכה קלאסיות.

שימוש בלומדות אינטראקטיביות מאפשר לנו להעביר את הידע הנדרש באופן חווייתי ואטרקטיבי, תוך חיסכון בעלויות ובזמן. התחום של למידה מתוקשבת בעל יתרונות רבים, כשהמרכזי בהם הוא תרגול פעיל ואינטראקטיבי בדגש על מעורבות של העובד והתאמה אישית לקצב שלו.

לומדות מתוקשבות מותאמות אישית

אנו ב-H.B Learning מתמחים בתחום פיתוח לומדות אינטראקטיביות המותאמות במיוחד עבורכם, כולל התכנים, הנראות והמיתוג המיוחדים לכם. תכני הלומדה מאופיינים יחד עם הלקוח בתחילת הפרויקט ומותאמים באופן ייעודי לצורכי הארגון תוך שילוב טכנולוגיות למידה מתוקשבת ורכיבים נוספים, בהם דוגמאות ותמונות מתוך הארגון, הצגת תיאורי מקרה, סרטונים, מגוון תרגולים אינטראקטיביים ומבדקים.

פיתוח לומדה אינטראקטיבית מותאמת אישית מאפשרת לכם לקבל את הפתרון המדויק ביותר, שנתפר בדיוק עבורכם!

לומדות גנריות ("לומדות מדף")

לומדות מתוקשבות מותאמות אישית

לומדת בטיחות המיועדת לשמש כרענון בטיחות שנתי וכוללת את הסיכונים המרכזיים עבור עובדים בסביבה משרדית, בהם: החלקות ונפילות, חשמל, אש וחירום וארגונומיה וכן התייחסות לגורם האנושי.

תכני הלומדה תוקפו ע"י ממוני בטיחות בחברת ה.ב בטיחות, המתמחים בסיכונים הקיימים בעבודה בסביבה משרדית.

לומדה עבור הוראה מתוקשבת מציגה מגוון תרחישים וכוללת אנימציות ותרגולים אינטראקטיביים לשמירה על מעורבות גבוהה של העובד בתהליך הלמידה.

מתאימה לכל מערכת ניהול למידה LMS תומכת תקן SCORM הקיימת בארגון.

ניתן להשתמש בשרותי מערכת ניהול הלמידה שלנו ולבצע התאמות ספציפיות לארגון בתוספת תשלום.

ניתן להשתמש בלומדת בטיחות מתוקשבת כרענון בטיחות לעובד קיים בארגון, בהתאם לנוהל משרד התמ"ת ("עקרונות לשימוש בלומדות ובטכנולוגיות מחשוב ומולטימדיה לצורך הדרכת העובדים בתחום הבטיחות").

פירוט על מגוון לומדות המדף שלנו ניתן למצוא בעמוד "קטלוג מוצרי מדף" >>

לסיפורי ההצלחה שלנו >>

x

צור קשר

    דילוג לתוכן