דלג לתוכןדלג לפוטר

לקוחות ממליצים

x
"לאורך כל הדרך הרגשתי שיש מולי ספק שהוא גם פרטנר. בערך המוסף המקצועי, בפתיחות המחשבתית, בהקשבה לצרכים שלנו ובתודעת השירות הגבוהה"
מירב שייביץ
מנהלת למידה, מח' למידה ופיתוח ארגוני, שטראוס
x
"תודה רבה על המקצועיות ובעיקר הסבלנות הרבה לכל השיגעונות שלנו. מחכים ללומדות שעוד יבואו בעתיד. המון תודה!"
אורלי לבנוני
מנהלת הדרכה וכשירות ארגונית, הקרן לידידות
x
"ברצוני להודות לכם על הטיפול המסור...עשיתם זאת תמיד בשירות מצויין. המלצה חמה שלי לכל המתעניין בעבודה עם חברתכם."
ירון ארביב
ממונה בטיחות KLA
x
"החברה וצוות העובדים הנפלאים תומכים בנו מזה כ- 20 שנה בתחום ההדרכות ופיתו לומדות תוך שימוש באמצעים חדשניים, אשר מסייעים לנו להעביר את המידע לעובדינו ביעילות ומקצועיות רבה, על כך ועל הכל אנו מודים לחברה."
יוסי יוספיה
ממונה בטיחות טבע מו"פ כפ"ס
x
"רוצה לשבח ולהודות לה.ב על עבודה מסורה מקצועית ומדויקת תוך כדי ירידה לפרטים הכי קטנים. ניגשים לכל פרויקט בהקשבה מלאה תוך הכרת הארגון וצרכיו. אני מאוד נהנית לעבוד מולם, צוות מקצועי ומקסים."
בת אל לנגי
אחראית בטיחות
x
"שמחנו לעבוד עם קבוצת HB learning על פיתוח הדרכות הבטיחות השנתיות שלנו. כייף לעבוד עם ספק, שלצד מומחיות בעולם הבטיחות, מביא פתרונות למידה יצירתיים ומדויקים."
לילך ברקי סנג
מנהלת מקצוענות במכירות, שטראוס מלוחים
x
"החברה ליוותה אותנו בבניית שבוע בטיחות בחטיבה במסגרתו פותחו לומדות, סרטונים, הדרכת אחריות ניהולית והדרכת בטיחות שנתית. את התהליך הובילו מנהלי פרויקט מקצועיים ושירותיים אשר נתנו מענה מקצועי ואיכותי גם במגבלות שנוצרו בשנת הקורונה. "
טובי גוטמן
מנהלת איכות ובטיחות
x
"אני חייב לציין החברה עם הפנים ללקוח והלקוח תמיד במרכז. לקח לי זמן רב לעשות סקר שוק בתחום והבחירה מדברת בעד עצמה."
צביקה וורקו
ממונה בטיחות
x
יחד עם חברת HB פיתחנו לומדות המותאמות לצרכנו. הלומדות שפותחו כוללות ידע מקצועי, דוגמאות, תרחישים וסרטונים ההתנהלות בשלב הפיתוח ובשלב ההפקה התאפיינה במקצועיות, במענה מהיר ובהתחשבות בצרכים המשתנים שלנו. וכמובן את הלומדות הבאות נרצה להמשיך ולפתח עם HB
ענת פליישמן מאור
מנהלת ההדרכה, רשת 'צהריים טובים
x
"גם אנחנו בחרנו בלומדה למניעת הטרדה מינית של חברת HB Learning. הלומדה הנגישה לעובדים את המידע הנדרש בצורה ידידותית, נוחה ומעניינת! HB Learning דאגו גם להפצת הלומדה וכמובן לעדכן אותי בהתקדמות ביצוע הלמידה בפועל. ממליצה בחום! "
עדי
מנהלת משאבי אנוש, ישראייר
x

צור קשר

    דילוג לתוכן