דלג לתוכןדלג לפוטר

מערכת לניהול למידה LMS

מערכות ניהול למידה LMS הינן מערכות ממוחשבות המרכזות את תהליך הלמידה אל סביבת עבודה אחת. מערכת ניהול למידה מאפשרת להקצות לכל משתמש פרטי הזדהות ייעודיים עבורו אשר באמצעותם הוא ניגש אל סביבה הרלוונטית אליו. לכל משתמש יופיעו המטלות עליו לבצע, מועד ביצוען וההתקדמות הכללית שלו בתהליך הלמידה. מערכות לניהול הלמידה הופכות את תהליך ניהול הלמידה לתהליך אוטומטי וחכם אשר מרכז נתונים בצורה נוחה ומאפשר להפיץ תכנים בצורה יעילה ומותאמת עבור כל משתמש, לזהות מגמות, פערים אצל משתמשים וכד'. מערכת לניהול למידה מוטמעת אצל הארגון ומאפשרת הגדרת הרשאות שונות החל ממנהל מערכת ועד למשתמש לצפייה בלבד.

אבל אני מנהל את הלמידה בארגון שלי, מה תעזור לי מערכת כזאת?

מערכת ניהול הדרכה מייצרת סביבה אחת דרכה המשתמש לומד. בצורה כזו המשתמש לא צריך לגשת למספר מערכות שונות או להיות "מופצץ" במטלות דרך מספר ערוצים במקביל. מערכת לניהול למידה מאפשרת לכל משתמש להיחשף אך ורק לתכנים ייעודיים עבורו כמו מסמכים, מטלות, עזרי הדרכה מתוקשבים וכד'.

באמצעות פרטי הזדהות אישיים המשתמש רואה מעקב אחר ההתקדמות שלו בלמידה ומועד ביצוע עבור כל מטלה. בצורה כזו הלומד יכול לנהל לעצמו את הזמן בצורה יותר נוחה עבורו וכך לשפר את חווית הלמידה שלו.

יתרונות נוספים של מערכות ניהול למידה:

  1. יכולת מעקב ובקרה – משתמשים המוגדרים כמנהלים יכולים לראות מידע מרוכז עבור כלל המשתמשים בנוגע להתקדמותם, עמידתם במועדי הגשת מטלות, ציונים שקיבלו עבור כל מטלה וכד'. מערכת LMS מציגה את המידע אוטומטית בצורה נגישה ונוחה ומאפשרת זיהוי מגמות, תחקור אפקטיביות והסקת מסקנות להמשך.
  2. הפצה נוחה ומותאמת אישית – ניתן להפיץ מידע ומטלות בצורה פשוטה וחכמה מבלי "לרדוף" אחרי משתמשים. ע"י הגדרת אוכלוסיות שונות ניתן להפיץ תכנים ייעודיים לכל אוכלוסייה במקום אחד מרוכז כשכל משתמש נחשף אך ורק לתכנים הרלוונטיים עבורו. בצורה כזו ניתן לשפר את האפקטיביות של כל הדרכה בכך שהיא מותאמת באופן מדויק יותר לקהל היעד.
  3. יצירת סביבת לימודים – באמצעות מערכת ניהול למידה, ניתן לייצר ללומד סביבה אחת דרכה הוא מבצע את כלל ההדרכות. סביבה כזו מייצרת ללומד תחושת למידה יותר "שלמה". סביבת עבודה אחת אליה הוא ניגש בידיעה ששם מרוכז כל התוכן והמטלות שעליו ללמוד ולבצע תוך הצגת נתוני התקדמות וערוץ קשר ישיר אל מנהל המערכת, לרוב יהיה מנהל ההדרכה בארגון.

מערכות ניהול למידה הולכות יד ביד עם למידה מתוקשבת. אנו ב HB Learning ממליצים ללקוחות המעוניינים לשפר את איכות ההדרכה בארגונם ע"י שימוש בהדרכה מתוקשבת אשר מנוהלת דרך מערכת ניהול למידה. באמצעות מערכות ניהול למידה, ניתן לצמצם את הזמן הנדרש לנהל את המידע הנצבר ממשתמשים ובכל לייעל את תהליכי העבודה גם של העובדים וגם של אחראי ההדרכה. כחברה המתמחה בפיתוח הדרכה מתוקשבת, אנו מאמינים שהטמעת מערכת LMS הינה קפיצת המדרגה הכי משמעותית שארגון יכול לעשות כדי להביא את עולם ההדרכה וההכשרה שלו אל העת מודרנית.

מערכת LMS

מה זה LMS מערכת ניהול למידה (Learning Management System)

מערכת ניהול למידה מאפשרת לכם לנהל באופן חכם את כל תהליכי הלמידה בארגון. באמצעות מערכת למידה תוכלו לבצע בקרה ותיעוד מקיפים על ביצועי הלמידה של העובדים בארגון שלכם, כך שתוכלו להביא לחסכון משמעותי במשאבי זמן ועלויות.

תוכלו לעלות תכנים פריטי למידה שונים, להזין בקלות למערכת רשימת עובדים ולשייך כל עובד לפריטי הלמידה הרלוונטיים לו, לשלוח תזכורות לעובדים שטרם ביצעו את הלמידה והכי חשוב – לקבל בכל רגע תמונת מצב מלאה על תהליכי הלמידה אצלכם בארגון: מי ביצע את ההדרכות ומתי וכמובן מהם פערי הידע הקיימים אצלכם בארגון בהם יש להתמקד.

ליצירת חווית משתמש מיטבית ניתן להתאים מערכת לניהול למידה מעוצבת ממשק המותאם למותג ולארגון שלכם. אנחנו ממשיכים להתחדש ולהוסיף יכולות עם הוצאת גרסאות חדשות של המערכת.

נשמע מעניין? רוצים פרטים נוספים?
נשמח להציג ולהדגים בפניכם את יכולות מערכת LMS.

מערכת ניהול למידה LMS
x

צור קשר

    דילוג לתוכן