דלג לתוכן דלג לפוטר
פיתוח לומדות מתוקשבות לחברות נדלן

פיתוח לומדות מתוקשבות לחברות נדלן

למידה מתוקשבת זו הדרכה המסתמכת על אמצעים טכנולוגיים כמו פלאפון נייד או מחשב. למידה כזו מציעה למשתמש בה, מגוון רחב של ממשקים המותאמים לו, שיעזרו לו בחוויית הלמידה. במיוחד כיום, בתקופת הקורונה, אנשים רבים נעזרים בלומדות מתוקשבות מאחר שהדבר מאפשר לימוד עצמי מהבית.

 מהי לומדה מתוקשבת?

לומדה מתוקשבת היא מערכת אינטראקטיבית ללמידה מקוונת, אשר מנגישה מידע מסוגים רבים באופן ברור ונוח דרך אמצעים טכנולוגים כמו מחשב או פלאפון נייד. הלומדות אינטראקטיביות והן מאפשרות לחניך ללמוד בעזרת סרטונים, תמונות, עזרים ויזואליים ואפילו מבחנים, והכל דרך אותה פלטפורמה נוחה לשימוש. כל אלו שומרים על ערנות המשתמש ומאפשרים לו ללמוד בצורה מגוונת ועשירה במיוחד.

לתכנן ולבנות – למידת נדל"ן באמצעות לומדה

משרדי תיווך וחברות בנייה יכולים להסתייע בלומדה מקוונת בקורס נדל"ן. קורס נדל"ן מאפשר להם לרכוש לא רק נושאים תיאורטיים אלא גם לפגוש את נושא הנדל"ן מקרוב, בעזרת תמונות וסרטונים הממחישים באופן מאוד מדויק את החומר הנלמד. קצב הלימוד הוא אישי ומשתנה מאדם לאדם, תלמידים יכולים לחזור מספר פעמים על אותו נושא או אפילו לחזור אחורה בחומר כאשר משהו לא ברור. הקורס משולב בשאלות וניתן גם לשלב לאורכו מבחנים שיוכלו לאמוד את ידיעותיו של החניך. כמו כן, פיתוח לומדה מאפשר לשלב פיצ'רים נוספים כמו משחקים הקשורים לחומר, שעוזרים לחניך לעבור על החומר בצורה מהנה. כיוון שהקורס הוא אישי, ניתן לשלב את הלומדה בתוך קורס פרונטלי, אך יש גם אפשרות ללמוד את כל הקורס דרך למידה מתוקשבת, ולכן אין מגבלה למספר המשתתפים.

השימוש של ארגונים בלומדות מקוונות

פיתוח לומדות הדרכה הוא תחום שקיים מזה שנים רבות ברחבי העולם, אבל בשנים האחרונות בזכות ההתפתחות הטכנולוגית יש נגישות לכל מקום ולכל מכשיר. הודות לכך, חוויית הלמידה השתכללה וגם הגרפיקה השתפרה מאוד. בעזרת אינטיליגנציה מלאכותית, יש יכולת לזהות טעויות של התלמיד ולהציע לו פתרונות. לארגון יש תחלופה של עובדים ולכן יש צורך להכשיר עובדים חדשים באופן מבוקר ועקבי, לכן לומדה לארגון היא דבר נפוץ מאוד בשוק בארגונים שונים ברחבי העולם.

מה היתרונות השימוש בלומדה?

פיתוח לומדות מתוקשבות עוזר לקשור את התוכן הנלמד באופן ישיר למצב האמת שאיתו יצטרך החניך להתמודד בסוף הלמידה. בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, הלומדה תהווה מדרגה ישירה אל עולם התעסוקה עבור אותו חניך. נוסף על כך, שימוש בלומדה מתוקשבת עוזר בצמצום המשאבים הנדרש כדי לקיים את הקורס. הרי היותו של הקורס באינטרנט מאפשר לכל אדם ללמוד מכל מקום בעולם, וכך מתבטלת התלות במבנה ובמשאבים נוספים. הלמידה היא אישית, כל אדם רשאי להתקדם בקצב שלו, וכך ניתן להבטיח חוויית למידה מקסימלית ומלאה. ניתן לבצע בקרה מלאה על כל אחד מהחניכים בכל שלבי הלמידה, לבחון אותם ולעקוב אחר הישגיהם.

פיתוח לומדת מתוקשבת לחברת נדל"ן
x

צור קשר

    דילוג לתוכן