דלג לתוכןדלג לפוטר

פיתוח לומדות

פיתוח לומדה אינטראקטיבית ומותאמת אישית על ידי Hb learning מאפשרת לכם לקבל את הפתרון המדויק ביותר עבורכם!

Hb learning חברת פיתוח הדרכה מתמחה ביצירת פיתוח לומדות לעסקים וארגונים בהתאמה אישית ובצורה האפקטיבית ביותר עבור הארגון שלכם. על מנת להגיע לפתרון האפקטיבי ביותר, אנו ראשית מבינים לעומק את המניעים והצרכים של הארגון בכלל ושל העובדים שלכם בפרט. מהו עולם התוכן אותו אתם חיים ונושמים ומה המטרות שאליהן תרצו להגיע במסגרת ההדרכה.

פיתוח לומדות המותאמות לארגון שלך

המטרה של פיתוח לומדה בהתאמה אישית היא היכולת להתאים את הנושאים אותם צריכים להעביר במסגרת ההדרכה וכמובן להטמיע אותם דרך צורות הדרכה שונות כגון: אמצעים טכנולוגיים, צורות לימוד שונות דרך ממשקים מגוונים המותאמים לצרכים של העובדים בארגון ולמשאבים שברשות הארגון. כך למעשה פיתוח לומדות המותאמות לארגון שלכם משמשות כעזר ותמך המחבר בין התוכן ללומד ובעצם מאפשרת לימוד אפקטיבי ויעיל לעובדים בארגון שלכם.

במסגרת פיתוח לומדה כל לקוח מקבל מאתנו מוצר תפור למידותיו, שמדבר בשפה של הארגון שלו, מציג את הנראות שלו ומשיג את המטרות הנכונות לארגון.

תחום התקשוב נחשב למילה האחרונה בעולם של לימוד מקוון דרך המחשב ודרך רשת האינטרנט. פיתוח לומדה עבור לימוד מתוקשב פירושו שאין חובה של נוכחות פיזית בכיתת לימוד או אולם הרצאות, אלא ניתן להקשיב לשיעור דרך המחשב ובאמצעות רשת האינטרנט מכל מקום שבו נמצאים – סלון הבית, המחשב בעבודה או אפילו דרך הטלפון הנייד החכם. יחד עם זאת על מנת לעשות שימוש בדרך לימוד זו – חייבים לפתח לומדות מתוקשבות המותאמות לדרך הלימוד שבה אין המורה והתלמיד קרובים זה לזה – כולל היתרונות והחסרונות של לימוד זה. פיתוח לומדות והדרכה מתוקשבת דורשת ידע וניסיון בתחום פיתוח ההדרכה.

כאשר אין המורה והתלמיד/ המדריך והעובד נמצאים באותו החדר צריך לוודא שהחומר ברור ומדוקלם באופן ברור, רהוט ומפורש. צריך בעת הכנת המערכים לוודא שכל שאלה שעלולה להישאל נענית מראש וזאת על מנת למנוע את שאילת השאלות תוך כדי השיעור – מה שעלול להביא לידי כך שהשיעור לא יועבר באופן חלק ורצוף. חשוב להגדיר עבור המשתמשים איזה סוג של חיבור לאינטרנט דרוש על מנת לפתוח את חלון ההדרכה וכך לוודא שהם מכינים את התשתית הדרושה מבעוד מועד.

פיתוח לומדות מתוקשבות

פיתוח לומדות כאלה דורש לא מעט ידע ומיומנויות טכניות כגון עיצוב חומרי הדרכה. חשוב לדעת איך יהיה הכי נכון לבנות את ההדרכה עצמה ואיך היא תהיה הכי נגישה לתלמידים. אמנם מדובר באתגר לא פשוט גם עבור המורה או מי שמעביר את ההרצאה אך התלמידים הם אלה החשובים שהלומדה או ההדרכה צריכות לפנות אליהם ולהיות הכי נגישות שרק אפשר. חשוב שלמפתח ההדרכה תהיה הכשרה גם בתחום של עיצוב על מנת שהוא יוכל לוודא שהמרצה וחומר הלימוד נראים היטב דרך המחשב ושהתמונה תועבר אל התלמידים באיכות טובה וגבוהה.

אין ספק שמדובר בתחום שרק הולך ומתפתח עם הזמן. אט אט יותר מוסדות לימוד מציעים לתלמידים שלהם את האפשרות של לימוד מרחוק על ידי לומדות ייעודיות לשם כך המשמשות כיועץ למידה מקוונת. במקביל גם מתפתחות הלומדות וקל יותר לעשות בהן שימוש בתחומי לימוד שונים ועבור קהלי תלמידים שונים. כיום כבר ניתן לראות שימוש בלומדות אלה בבתי ספר תיכוניים ומוסדות לימוד אקדמיים.

ה.ב למידה מתמחה בפיתוח לומדות, עזרי למידה ופיתוח הדרכה מתקדם

פיתוח לומדות למניעת הטרדה מינית
פיתוח לומדות למניעת הטרדה מינית
פיתוח לומדות למניעת הטרדה מינית
x

צור קשר

    דילוג לתוכן