fbpx
דלג לתוכןדלג לפוטר

HB LEARNING 2.0

חלקכם אולי מכירים וחלקכם כנראה פחות אך HB LEARNING היא בעצם חטיבה אחת מתוך 3 חטיבות מרכזיות המרכיבות את קבוצת ה.ב. בשבוע שעבר, אחרי חודשים רבים של עבודה, סוף סוף חשפנו את הדרך החדשה אליה אנחנו יוצאים. מה שנקרא בעבר קבוצת ה.ב ייקרא מעכשיו HB CONSULTING. אבל לא סתם שינינו שם ולוגו, אלא ביצענו "עדכון גרסה ארגוני" על מנת לתת מענה מדויק יותר ושלם יותר ללקוחותינו.

אז מה בעצם עשינו ובעיקר – איך זה משפיע עליכם?

במשך שנים קבוצת ה.ב ליוותה את לקוחותיה במגוון תהליכים ופעילויות בתחומי הבטיחות, האיכות והמצוינות התפעולית. בין אם בתחומי הלמידה, מערכות המידע או בפעילות בשטח ויצירת תרבות ארגונית חדשה. בשנים האחרונות המגמה נהייתה ברורה – כל ארגון הוא רשת אורגנית אחת וככזה, נדרש לספק לו פתרונות רוחביים חוצי מחלקות ותחומים. לכן כדי לעשות לכם חיים קלים יותר, נולד HB CONSULTING – מקום אחד בו תוכלו לקבל את השירותים המקצועיים של כל חטיבות הקבוצה כדי לייצר רציפות וסינרגיה ארגונית שתקפיץ אתכם אל העולם החדש, חכם יותר, מהיר יותר, מחובר יותר. הסנכרון בין החטיבות שלנו מאפשר לכם לקבל מענה המתייחס לתמונה המלאה ובו בזמן מאפשר ראיית עומק ומתן פתרונות נקודתיים.

אז מה חדש אצלנו בLEARNING?

אנחנו תמיד מחפשים לשפר, לחדש ולרענן כדי לייצר תהליכי למידה, הדרכה והכשרה שיתאמו לארגון ולעובדים בו. גם הארגונים הכי "מיושנים" שנמנעו במשך שנים מלמידה דיגיטלית, הבינו בשגרת הקורונה שלא נותרה להם ברירה. אבל למידה דיגיטלית היא לא דבר חדש. למען האמת, למידה דיגיטלית כבר קיימת מספיק זמן עד שהמילה "לומדה" כבר משעממת אנשים. בייחוד בתקופה האחרונה, שמענו לא מעט לקוחות אומרים "רק אל תגיד לי לומדה". אז משורה זאת והלאה, אנחנו לא נכתוב יותר את המילה "לומדה" J

בין כל הפתרונות הקיימים ניכר שבעולם החדש, הכל קורה בוידאו. דרך הטלפון הנייד, המחשב או על מסך גדול – התרגלנו להימשך לתוכן המועבר באמצעות וידאו. וידאו הוא כלי המאפשר להעביר ידע רב בזמן קצר, יחד עם חיבור ויזואלי לתוכן הנלמד. יחד עם זאת, אנו לא רוצים לאבד את המעורבות והאקטיביות של הלומדים. סרטונים אינטרקטיביים, פתרונות VR ומציאות רבודה ועוד מגוון חידושים הם רק חלק מהדברים שאנו צפויים להשיק השנה. כבר עכשיו (ממש בניוזלטר הזה) מוזמנים לקרוא על הסרטון האינטרקטיבי שיצרנו עבור הדרכת מניעת הטרדה מינית, באמצעותו יצרנו הדרכה אפקטיבית יותר ומשמעותית לכל עובד בארגון.

אבל זה לא הכל! בקרוב נשיק את מערכת LMS של HB. מערכת ניהול למידה מבוססת פלטפורמה אינטרנטית מהמתקדמות בעולם. למערכת מגוון רחב של יכולות כולל ניהול, הפצה, מעקב ובקרה של תכני הדרכה מכל סוג, יצירת תהליכי למידה מורכבים והכל בסביבת ענן מאובטחת מותאמת לשימוש בכל פלטפורמה. באמצעותה תוכלו לבנות תשתית מתקדמת ושלמה כדי לנהל את כלל תהליכי הלמידה, ההדרכה וההכשרה אצלכם בארגון – אבל לא רק!

מגוון יכולות הפיתוח והפקת תכנים אינטרקטיביים מאפשרים יצירת משימות למידה, מבחנים, מופעי למידה ואפילו יצירת תכני וידאו מתוחכמים! באמצעות ממשק פשוט וידידותי תוכלו לייצר בקלות עזרים איכותיים וחווייתיים כדי לתת מענה מהיר לצרכי ההדרכה הדינאמיים בארגון שלכם, בלי תלות בספקים חיצוניים, בלי לשבור את הראש – הכל מרוכז במקום אחד.

עכשיו כשהחיים חוזרים לאט לאט למסלולם, זה הזמן להתחדש ולהתפתח. כל העולם השתנה בשנה האחרונה וברור לנו שהוא רק ממשיך ללכת קדימה – בואו איתנו ויחד, ניקח את הארגון שלכם לשלב הבא של למידה ארגונית והדרכה.

x

צור קשר

    דילוג לתוכן