דלג לתוכןדלג לפוטר
HB Learning מציגה: לומדה חדשה לבטיחות במשרד

HB Learning מציגה: לומדה חדשה לבטיחות במשרד

בסביבת העבודה המהירה והדינמית של היום, הצורך להבטיח את שלומם וטובתם של העובדים הופך לחובה.

בין אם מדובר בזיהוי וניתוח סיכונים אפשריים בסביבת העבודה ובין אם ביישום פרוטוקולים ונהלי בטיחות, הכרה ולמידה משמעותית של הכלים המרכזיים לשמירה על בטיחות במשרד ובסביבת העבודה של כלל הצוות בארגון הופכות להיות קריטיות. עכשיו, עם לומדת בטיחות חדשה ומקיפה מבית HB Learning, התהליך הופך להיות פשוט ואינטואיטיבי מתמיד.

הלומדה הינה לומדת אנימציה שמתארת מקרים מהעולם האמיתי שגרמו לתאונות בטיחות של עובדות ועובדים בסביבת העבודה ובמשרד.

בתהליך הלמידה נבין איך לזהות ולהכיר סיכונים – גם בסביבת העבודה המשרדית, מהן הפעולות הנדרשות לביצוע במקרי חירום, איך לטפל נכון במפגעים ואיך לשמור על חיינו ועל שלמות הגוף שלנו. בנוסף נטמיע בצוות הארגון דרך הלומדה חשיבה בטיחותית שתוביל למניעה מראש של התאונה הבאה, ותשפר משמעותית את נושא הבטיחות במשרד.

הולכים על בטוח

כחברה שמתמחה כבר שלושה עשורים בפיתוח לומדות הדרכה מקצועיות, אנחנו מכירים היטב את השינויים והעדכונים התכופים בתחום העבודה המשרדית בכלל ובנושא הבטיחות בפרט. בזכות צוות מומחים מנוסה, הצלחנו לפתח לומדת בטיחות כוללת ואינטראקטיבית, שמציעה מודולים מקיפים ומתקדמים למניעת תאונות ופציעות, ומכסה מגוון נושאים בתחום הבטיחות בסביבת העבודה המשרדית.

בשלב הראשון, נלמד לזהות ולהעריך סיכונים אפשריים בסביבת העבודה: החל מסיכונים פיזיים שימוש בציוד, דרך בטיחות בחשמל (בדיקות תקופתיות של ציוד חשמלי, שימוש נכון בשקעי חשמל ומניעת עומסים ועוד) ועד לסיכונים סביבתיים. בעזרת למידה משמעותית ומסודרת יעברו המשתתפים דרך כלל הסיכונים הפוטנציאליים, ילמדו לבצע הערכות סיכון ויקבלו כלים למניעה. נוסף לאלה, נקדיש זמן לנושאי מוכנות ותגובה בחירום, בהם תגובה מהירה ויעילה יכולה לעשות את כל ההבדל. מקרי שריפה, פינוי מהיר למרחב מוגן ותגובות לשלל תרחישים יעשירו את הצוות שלכם בידע הכרחי ויהפכו אותו למוכן יותר להתמודד עם מצבי קיצון.

למה לבחור בלומדת בטיחות של HB Learning?

  • פתרונות מותאמים אישית: אנו מבינים שכל משרד ומקום עבודה הם ייחודיים, ועוסקים בפיתוח לומדות הדרכה שניתנות להתאמה אישית לצרכי הארגון ולדרישות התעשייה שלכם.
  • תוכן מעניין ואינטראקטיבי: תשכחו מדפים ומחומרי עזר ישנים. אנחנו גאים להציג לומדת בטיחות דיגיטלית עם תוכן שיוצר עניין, סימולציות אינטראקטיביות          ודוגמאות מהחיים האמיתיים, שמעניקות ללמידה אווירה כיפית ומועילה.
  • ליווי מומחים: צוות התמיכה המנוסה שלנו כאן כדי לתמוך בכם בכל שלב בדרך, וישמח לעזור בכל שאלה שעולה, תמיכה טכנית או עזרה מכל סוג.

השקעה בבטיחות במשרד ובמקום העבודה אינה רק עניין של עמידה בתקנים – זו גם הדרך הנכונה והבטוחה להגן על הנכס היקר ביותר שלכם: העובדות והעובדים.

HB Learning מציעה לכם כעת הזדמנות לעשות את זה בקלות, בנוחות וביעילות – בלחיצת כפתור.

פנו אלינו וראו את לומדת הבטיחות שלנו כבר עכשיו וצרו סטנדרט חדש של בטיחות בארגון שלכם. יחד ננצח את הסיכונים ונוודא עתיד בטוח ובריא יותר לכם ולעובדים שלכם.

בטיחות במשרד
x

צור קשר

    דילוג לתוכן